Hakkımızda

Hakkımızda

Antonio Carraro, Campodarsego, Padova, Veneto bölgesinde bulunan tarihi bir İtalyan şirketidir. Giovanni Carraro tarafından 1910 yılında kurulan şirket, uzmanlaşmış tarım ve sivil bakım için kompakt traktörlerin üretiminde dünya lideridir.

Dünya çapında on yıllardır faaliyet gösteren şirket, İtalya'daki merkez ofisi ve Avustralya, İspanya ve Türkiye'deki ticari şubeleri arasında 535'ten fazla çalışanı bulunmaktadır. Satış ağı, dünya çapında 600 ithalatçı, bayi ve satıcıdan oluşmaktadır. 

YENİ BİR ÇAĞ

Şirketimizin son yıllarda gösterdiği olağanüstü gelişim, organizasyon içinde derin bir içsel değişimi beraberinde getirmiştir. Böyle bir büyüme, (MAURIZIO MASCHIO & ENRICO POLO) gibi güçlü, kendine güvenen ve özellikle markamıza tutkulu ortakların şirkete girmesi sayesinde mümkün olmuştur; bu marka, güçlü bir aile bağına sahiptir.

 

Yeni bir ekip, traktörlerimiz gibi sağlam, kompakt, enerjik ve dinamik; pazarın zorluklarıyla coşku ve güvenle yüzleşmeye, hırslı iş hedeflerimize ulaşmaya ve ürünlerimizin mükemmelliğini, kurucu Antonio Carraro tarafından belirlenen geleneğe saygı göstererek ulusal ve uluslararası pazarlarda teyit etmeye hazır.

Türkiye içinde faaliyetlerimizi şirket merkezime bağlı olarak 2009 yılında İstanbul’daki ofisimizde başta ülkemizde Bağ / Bahçe tarımının etkin olarak yapıldığı bölgeler olmak üzere , kamusal bakım alanları özel ve devlet fidanlık işletmelerinde kullanılan traktörlerin satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.