Servis Ağı

Satış Sonrası Hizmetler

Her yerdeki bayi ağı ve Hizmet Yöneticileri’ nin yetkinliği sayesinde Merkez Şirket her türlü beceriyi sunabilir. Doğru bakım onarım çalışmalarıyla her AC traktörü hizmet verdiği tüm süre boyunca mükemmel performans sunmaya devam edecektir.

Antonio Carraro® Orijinal Yedek Parça ve Yardım

Antonio Carraro bayi ağı, AC traktörlerinin bakım onarımı için özel olarak tasarlanmış modern araçlar kullanır. Yetkili bayilerdeki teknisyenler düzenli olarak merkez fabrikadaki eğitim faaliyetlerine katılırlar. Her yetkili atölyenin kadrosu çok vasıflı elemanlardan oluşmaktadır ve müşterilerine azami zihin rahatlığı ve topyekün koruma sağlamak için geniş bir hizmet yelpazesi sunar. AC bayileri müşterilerine AC traktörlerinin bakımına ilişkin hizmetler hakkında her türlü bilgiyi verebilirler.

Orijinal Antonio Carraro Yedek Parçaları

Orijinal Antonio Carraro Yedek Parçaları tescilli markadır. İleri tasarım standartları ve üretim süreci boyunca yapılan zorlu testler azami kalite seviyesinin yakalanmasını sağlamıştır. Orijinal AC yedek parçaları sayesinde müşteriler, traktör performansının zaman içinde değişmeyeceğinden emin olabilirler, bu sayede traktörün emniyeti sağlanmış ve değeri korunmuş olur.